Gdzie zrobić huczne przyjęcie weselne? Poszukujemy fajnego miejsca pod Wrocławiem.

Pary, które ślub będą brać w którymś z wrocławskich kościołów, mogą wybrać jakąś podwrocławską miejscowość do zrobienia swojego wesela. Czemu akurat wesele pod Wrocławiem? Ładna okolica, zacisze, wspaniała sala weselna i hotel w Brzegu Dolnym to pełna odpowiedź.

Pokój hotelowy

Autor: bizmac
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście Wrocław ma wiele pięknie zaaranżowanych sal bankietowych, w których warto wyprawić swoje przyjęcie, jednak za Brzegiem Dolnym przemawia dużo znaczących faktów. Z pewnością zaczynamy od kosztów. Nie tylko sala bankietowa i koszt „talerzyka” poza wielkim miastem będą niższe, ale też pokoje dla zaproszonych gości weselnych. Jeśli już para zdecyduje się na taką ofertę, hotel (np. hotel zakopane spa ) w Brzegu Dolnym – link, poza apartamentem na noc poślubną dla nowożeńców w cenie, oferuje w pakiecie dużo innych rzeczy.

Możemy dopasować sobie dania z bogatego menu restauracji lub poprosić szefa kuchni o poradę. Do tego można samodzielnie wybrać wina. Część par decyduje się również na „stolik alkoholowy” z butelkami trunków innych niż wino.

Interesuje Cię opublikowany w tym portalu tekst? Kliknij zatem dodatkowo tu oraz przeczytaj więcej info wino online sklep na opisywany temat.

Jeśli chcemy, możemy zdecydować się na całkiem popularny „wiejski stragan” z wędlinami z małej wędzarni i wyrobami wiejskimi (smalec, samogon, śledzie z beczki, sery). W cenę imprezy jest już włączona dekoracja wejścia do lokalu i piękna dekoracja stołów (wstążki, świeże kwiaty). Jeżeli chcemy mieć wielką dekorację z balonów, musimy zatroszczyć się o nią sami.

Jedzenie weselne

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
To już standard, że kelnerzy witają młodych chlebem i solą, a każdy z gości dostaje lampkę szampana na „Sto lat” i toast wzniesiony na zdrowie. DJ lub zespół to już nasza indywidualna sprawa, podobnie jak fotograf lub autokar, który dowiezie naszych gości spod kościoła na wesele niedaleko Wrocławia. Okolice restauracji za miastem to także świetne miejsce na krótki plener w trakcie trwania wesela.

Na długą sesję w plenerze można umówić się z fotografem w tygodniu po ślubie. Furorę na zabawach robią również atrakcje na przykład w postaci fotobudki i gadżetów, które jej towarzyszą. Ponadto, by sala była miło zapamiętana, oferuje młodym upominek w postaci bezpłatnej, eleganckiej kolacji upamiętniającej pierwszą rocznicę ślubu. Ten uroczy gest być może nie będzie kartą przetargową kiedy będziemy wybierać restaurację pod Wrocławiem, ale na pewno zostanie przychylnie odebrany.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*