Niebanalne przyjęcie weselne

Pytanie o to, co uczynić, aby ślub jak też wesele były udane nie jest wyłącznym, jakie narzeczeni zadają sobie w czasie przygotowań przedślubnych. Wszystkim zależy na tym, aby ceremonia była nie tylko poruszająca, ale też wyjątkowa i na długo zapadła gościom w pamięć. Doskonałe wesele z kolei powinno być efektowne, a z pewnością nie może być monotonne.

Para Młoda

Autor: Rahul de Cunha
Źródło: http://www.flickr.com
„Co uczynić, by nasz ślub (parasole wynajem) i wesele były super interesujące?” – nad tym głowią się państwo młodzi. Coraz częściej aby uzyskać ten cel nie wystarczy zaangażować dobrego DJ’a, lub orkiestry z wciągającym do zabawy wodzirejem. Tym bardziej, że w rodzimej tradycji wesela trwają nawet całą noc i nie jest łatwo sprawić, ażeby weselnicy zabawiali się znakomicie przez cały ten czas. Z sezonu na sezon kolejne pary młode wyżej ustawiają poprzeczkę, szykując wiele niebanalnych atrakcji weselnych.

Jeśli i wy pragnęlibyście im dorównać lub jeżeli po prostu cenicie sobie nietuzinkowość, powinniście w trakcie przygotowań do ślubu i wesela, w ich harmonogramie zaplanować czas na weselne atrakcje. A jest w czym przebierać. Na rynku działa coraz to więcej przedsiębiorstw które to aranżują rozmaitego rodzaju atrakcje na wesele. Ażeby uprościć wam rozeznanie się we wszelkich propozycjach, przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

Wypuszczanie gołąbków przez młodą parę. Białe gołębie to są symbolem uczucia, zaś ich wspólne wypuszczenie przez dopiero co poślubionych, młodych ludzi jest niezwykle romantycznym gestem. Przy urządzaniu podobnej atrakcji weselnej możecie wziąć pod uwagę wiele opcji: wypuszczenie gołębi dwóch, czterech albo sześciu, z własnych dłoni ewentualnie z kosza. Wypuszczenie motylków po wyjściu pary młodej z kościoła, jest to weselna atrakcja, która jest barwną alternatywą wypuszczenia gołębi.

Tysiące wypuszczonych motyli robią piorunujące wrażenie.

Ciekawi Cię opisywany temat? Jeśli tak, to pod tym hiperłączem (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-na-18-urodziny/zaproszenie-na-18-urodziny-geometric-black) odnajdziesz podobne pasjonujące informacje, których nie zapomnisz długo.

Ważne jest to, ażeby zamówienie na motyle złożyć najpóźniej na dwa miesiące przed zamyślana datą ślubu. Istotne jest także to, iż dla takiego motylego „show” wymagane są właściwe warunki, czyli słoneczna aura oraz temperatura od 15 stopni C.

Wypuszczenie baniek mydlanych to następna z atrakcji ślubnych, tworzących niesamowitą atmosferę, natomiast dla fotografika okazję do zrealizowania olśniewających zdjęć ->link. Bąbelki można wypuścić także podczas pierwszego tańca młodej pary, podziękowań dla rodzicieli jak też w każdym innym, dowolnym momencie ślubu lub wesela.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*