Wybór kolorów jako niezwykle istotny składnik dekoracji weselnych.

Każda przyszła para młoda marzy, aby wesele było idealne. Wybór barw stanowi bardzo ważny element ozdobny i powinno się o nim pomyśleć już na etapie planowania przyjęcia weselnego.

Dzięki temu suknie druhen, zaproszenia i pozostałe akcesoria będą ze sobą idealnie współgrały.

ozdoby na wesele

Autor: Shelley N.
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z kierunków widocznych zarówno w kolekcjach topowych projektantów sukien ślubnych, jak i w propozycjach dekoratorów sal weselnych, jest powrót do naturalności.

O sprawach dotyczących różnych kwestii dowiedzieć się możemy z internetu. Wówczas wystarczy przeczytać tekst o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (http://www.taniawodka.pl/home/cennik-wina-musujace/).

Ozdoby utworzone z ekologicznych materiałów, podziękowania dla biesiadników w postaci słodkich miodzików, bukiety ślubny, to szczególne rozwiązania.

Wybór kwiatów jest zależny od przewodnich kolorów, ale również w przypadku kwiatów sezonowych od pory roku. Poza bukietem stawiamy je także w kościele, także na sali. Zawsze można wyjść poza standard i zademonstrować je w nietypowej formie. Interesującym rozwiązaniem może być zastosowanie kolorowanej wody do wazonów.

W przygotowaniu i doborze ozdób ślubnych ważne jest zachowanie proporcji w stosunku do wnętrza. Ozdoby nie mogą być zanadto wielkie, nie mogą przytłaczać, ale nie mogą być również zbyt malutkie, albowiem nie odniosą zamierzonego efektu.

Wszystkie fragmenty dekoracji muszą być podporządkowane weselnej stylizacji. Bez względu na to, czy organizujemy wesele w stylu romantycznym, rustykalnym, bądź historycznym, muszą pasować do wybranej myśli przewodniej, komponować spójną całość. Dekoracje weselne we Wrocławiu mogą być przyrządzane w oparciu o kompozycje kwiatowe, lub całkowicie bez kwiatów, w oparciu o ozdoby ze szkła, papierowe, bądź nawet z drewna i plastykowe. Bezcenne w konstruowaniu weselnych ozdób jest też oświetlenie, jakie samo w sobie stanowi piękną ozdobę. Mogą to być świeczki i lampiony ustawione na stolach, podłogach, w oknach tworząc fantastyczny nastrój.

Odcienie wybierane na ten wielki dzień są odzwierciedleniem indywidualności i stylu Państwa Młodych.

Nadzwyczaj ważne jest to, aby wszelakie weselne dekoracje były ze sobą spoiste kolorystycznie, przy czym trzeba postawić na dwa, góra trzy kolory. Dobrze, jeżeli wyłonione barwy będą w uzupełniających się i współbrzmiących ze sobą zabarwieniach.