Dopilnuj szczegółów organizacyjnych, by wszystko potoczyło się bezproblemowo!

Ślub to niepowtarzalny dzień w życiu pary. Jednak przygotowanie tego wydarzenia związane jest z mnóstwem przygotowań. Jak bezboleśnie przejść przez przygotowanie tego wydarzenia?

Jeśli pragniesz mieć perfekcyjny ślub, organizuj go wcześniej

wesele

Autor: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkie imprezy wymagają dużych sal. Aby mieć pewność, że wybrana sala będzie wolna w czasie naszego wesela należy zarezerwować ją ze sporym wyprzedzeniem. Zastanów się czy musisz opłacić biesiadnikom nocleg czy przenocujesz ich w domu. Opcja nr 1 jest oczywiście kosztowniejszym sposobem, czasem jednak nie ma alternatywnego rozwiązania.

Stworzyliśmy dla Ciebie ciekawy wpis (https://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/pudelka-na-koperty/pudelko-na-koperty-gold-rush). Po wejściu w niego znajdziesz sporo szczegółów na ten temat i będziesz w stanie poszerzyć swą wiedzę.

Zasięgnij języka w temacie cateringu podawanego w tym miejscu, poproś o przyrządzenie pewnych potraw na spróbowanie, profesjonalne miejsca nie powinny mieć nic przeciwko.

Następnie wyjątkowo istotną sprawą jest muzyka! Najlepiej zebrać informacje od znajomych, jaki zespół warto wynająć. Możemy poprosić o udostępnienie filmu z wcześniejszych wesel aby zobaczyć, że wytypowana przez nas grupa rzeczywiście umie zabawić gości. Wcześniejsze zorganizowanie lokalu musi oczywiście zbiegać się z terminem mszy w Kościele. Duchownego trzeba wypytać o dekoracje ślubne kościołów. Ponieważ może wyjaśnić się, że kościółek zatrudnia osobę od dekoracji i my nie mamy obowiązku się tym zajmować. Rozważ wynajęcie zawodowego fotografa, w ten wyjątkowy dzień miło będzie mieć piękną pamiątkę. Twój wujek może nie potrafić uchwycić perfekcyjnego momentu, a również będzie chciał się bawić na Twoim weselu więc będzie na „pół etatu”.

dodatki weselne

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Aby Twoje wesele (organizacja wesel Tomaszów Mazowiecki) było wyjątkowe, zatroszcz się o dodatki weselne

Wyjątkowo słodkim rozwiązaniem na ozdobienie stołów na sali są różne dodatki weselne – Jednakże to nie całość oferty przedsiębiorstw zajmujących się tematyką ślubną. By mieć niepowtarzalną pamiątkę kupmy księgę gości i poprośmy każdego do zostawienia w niej śladu! Ładnym dodatkiem w kościele byłaby poduszka na obrączki. Pamiętajmy o rodzicach – dla nich możemy nabyć ślicznie udekorowane podziękowania. Z kolei rodzice mogą zadbać o coś do posypania nowożeńców po opuszczeniu kościoła. Do kupienia są płatki róż czy tubki strzelające konfetii, etc.