Dopilnuj szczegółów organizacyjnych, by wszystko potoczyło się bezproblemowo!

Ślub to niepowtarzalny dzień w życiu pary. Jednak przygotowanie tego wydarzenia związane jest z mnóstwem przygotowań. Jak bezboleśnie przejść przez przygotowanie tego wydarzenia?

Jeśli pragniesz mieć perfekcyjny ślub, organizuj go wcześniej

wesele

Autor: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkie imprezy wymagają dużych sal. Aby mieć pewność, że wybrana sala będzie wolna w czasie naszego wesela należy zarezerwować ją ze sporym wyprzedzeniem. Zastanów się czy musisz opłacić biesiadnikom nocleg czy przenocujesz ich w domu. Opcja nr 1 jest oczywiście kosztowniejszym sposobem, czasem jednak nie ma alternatywnego rozwiązania. Zasięgnij języka w temacie cateringu podawanego w tym miejscu, poproś o przyrządzenie pewnych potraw na spróbowanie, profesjonalne miejsca nie powinny mieć nic przeciwko.
Następnie wyjątkowo istotną sprawą jest muzyka! Najlepiej zebrać informacje od znajomych, jaki zespół warto wynająć. Możemy poprosić o udostępnienie filmu z wcześniejszych wesel aby zobaczyć, że wytypowana przez nas grupa rzeczywiście umie zabawić gości. Wcześniejsze zorganizowanie lokalu musi oczywiście zbiegać się z terminem mszy w Kościele. Duchownego trzeba wypytać o dekoracje ślubne kościołów. Ponieważ może wyjaśnić się, że kościółek zatrudnia osobę od dekoracji i my nie mamy obowiązku się tym zajmować. Rozważ wynajęcie zawodowego fotografa, w ten wyjątkowy dzień miło będzie mieć piękną pamiątkę. Twój wujek może nie potrafić uchwycić perfekcyjnego momentu, a również będzie chciał się bawić na Twoim weselu więc będzie na „pół etatu”.

dodatki weselne

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Aby Twoje wesele (organizacja wesel Tomaszów Mazowiecki) było wyjątkowe, zatroszcz się o dodatki weselne

Wyjątkowo słodkim rozwiązaniem na ozdobienie stołów na sali są różne dodatki weselne – Jednakże to nie całość oferty przedsiębiorstw zajmujących się tematyką ślubną.

Miej świadomość, że nasze odnośniki kierują tylko do najbardziej ciekawych witryn, na jakich wyszukasz jedynie użyteczne wiadomości.

By mieć niepowtarzalną pamiątkę kupmy księgę gości i poprośmy każdego do zostawienia w niej śladu! Ładnym dodatkiem w kościele byłaby poduszka na obrączki. Pamiętajmy o rodzicach – dla nich możemy nabyć ślicznie udekorowane podziękowania. Z kolei rodzice mogą zadbać o coś do posypania nowożeńców po opuszczeniu kościoła. Do kupienia są płatki róż czy tubki strzelające konfetii, etc.