Świeże koncepcje na niezwykły ślub i oryginalne wesele

Obecnie, gdy ślub można wziąć w plenerze pod gołym niebem, i to w dowolnym miejscu na świecie, jakie tylko sobie wymyślimy, warto zadbać nie tylko o oryginalne miejsce, ale też o finezyjną oprawę samej ceremonii i piękne przyjęcie dla naszych bliskich. Podsuwamy ciekawe propozycje!

para młoda w kościele

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Przede wszystkim bardzo ważne jest, by spośród wszystkich pomysłów, które przyszły nam do głowy, wybrać te, które będą dopasowane do tego miejsca, na które się zdecydowaliśmy i do samej młodej pary. Przemyślmy, jakich gości chcielibyśmy mieć w tym jedynym w życiu dniu obok siebie, czy w trakcie ślubowania lepiej sprawdzi się chór gospel czy kwartet smyczkowy na ślub, czy obdarować drobnymi prezentami wszystkich naszych gości? Jeśli żyjemy blisko przyrody i uroczystość na skraju lasu czy uroczej łące niedaleko jakiegoś pensjonatu pasuje do naszego stylu, przyjęcie również możemy zorganizować w plenerze.

Postawmy wtedy na delikatną, surową dekorację kwiatową, dużo bieli lub pasteli, ale bez żadnego plastiku. Kiedy zaślubiny na plaży jest w naszym klimacie, postawmy na marinistyczne motywy – granatowy, błękitny. Piaskowa zastawa będzie się pięknie prezentować na białym obrusie z granatowymi, pasiastymi serwetkami ożywionymi czerwienią i świecami z muszelkami. Pomyślmy wówczas też o przyjemnej dla ucha, ale nie przeszkadzającej w całej imprezie oprawie muzycznej. Kwartet smyczkowy na ślub zamiast dj-a albo zespołu będzie idealny, jeżeli organizujemy wysublimowane przyjęcie a nie imprezę na sto osób. Wtedy też klimat lokalu musi być stosowny. Klasyczna, francuska restauracja zarezerwowana tylko dla naszych gości albo sala bankietowa przy hotelu powinny zdać egzamin.

Z kolei jeżeli chcemy mieć swojską imprezę z charakterystycznym wiejskim stoiskiem uginającym się pod ciężarem jedzenia, zamówmy również orkiestrę lub zespół, który wpisze się w upodobania naszych gości i zabawi gości do białego rana. Oczepiny o północy nie muszą się odbyć. Możemy odejść od tradycji i odważyć się na coś równie widowiskowego, lecz bardziej oryginalnego.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się ponadto (https://kartkownia-zaproszenia.pl/) dużo o podobnej dyscyplinie. Pod podanym adresem przygotowaliśmy dla Ciebie niemało wątków.

Para może wypuścić lampiony lub też otworzyć listy, które powstały długo przed ślubem lub ofiarować sobie trzy rzeczy, przygotowane przed ceremonią z myślą o drugiej osobie. Ślubne koncepcje stają się coraz bardziej oryginalne. Jeżeli jedno z najważniejszych wydarzeń naszego życia ma być imprezą, którą wszyscy będą dobrze wspominać nawet po latach, poradźmy się osoby, która na co dzień zajmuje się organizacją tego typu imprez. Natomiast jeżeli jesteśmy kreatywni – oddajmy się tworzeniu i wymyślmy sobie wspaniałą uroczystość, w której będzie miejsce i na spełnienie oczekiwań gości, i naszych własnych.