Wyjątkowa pamiątka ze ślubu

Ponieważ dzień ślubu należy do najważniejszych w życiu, musimy przeznaczyć sporo czasu na przygotowania. Zadbajmy więc o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od wyboru jak najdoskonalszego domu weselnego, poprzez dobór apetycznego menu oraz co bardzo ważne, zaangażowanie cieszącego się dobrą opinią fotografa i kamerzysty.
To dzięki pracy tych osób będzie nam dane z przyjemnością powrócić pamięcią do tych szczególnych dni.

ślub

Autor: Tony Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com

Filmy z dnia ślubu nie są już niekończącymi się, nudnymi, wielogodzinnymi nagraniami, które szybko lądują na dnie szuflady. Dziś, sugeruje się przyszłym małżonkom krótsze, lecz bardziej innowacyjne formy. Mało tego! Ulega zmianie nie tylko czas nagrania, ale nawet pozycja kamery. Wideofilmowanie z powietrza nadaje nagraniu z uroczystości zupełnie nowej perspektywy. Charakter filmu nie przypomina nudnych imienin u cioci, sfilmowanych w amatorski sposób, ale interesujący, z rozwagą stworzony film.Do filmowania z wysokości wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery potrafią wznieść się na wysokość około 300 m, co umożliwia obszerne ujęcia z ”góry” – np. uwiecznienie terenu wokół kościoła oraz lokalu weselnego czy pełnego pleneru, w którym Para Młoda będzie miała sesję fotograficzną. Z drugiej strony, urządzenie jest w stanie zniżyć lot prawie do poziomu głów gości, co pozwoli na idealne zbliżenia. Takie zdjęcia z powietrza okażą się niesamowicie zaskakującą pamiątką dla rodziny i przyjaciół.

Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i zatrzyma wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko na jakim efekcie końcowym nam zależy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane fotografie, czy też naturalne z reporterskimi kadrami? Zdjęcia na świeżym powietrzu totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy może bardziej powabne, z nutą romantyzmu?Gdy się zdecydujemy, przeglądnijmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które oczarowały nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany nad małżeńskim łożem, jak zatrzymane w ramkach chwile z dnia ślubu.

Write a Reply or Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*