Dlaczego warto zadbać o związek?

Jak przeciwstawiać się monotonii w związku i wzmacniać poczucie więzi? Na te właśnie pytania postaram się dać odpowiedź w poniższym artykule. Każde z dwojga ludzi w związku stanowi odrębną jednostkę, ma inne spojrzenie na rzeczywistość. Dzielcie się swoimi opiniami, komunikujcie otwarcie o swoich potrzebach. Nie wstydźcie się rozmawiać o swych uczuciach. Podkreślajcie, że bardzo wam na sobie zależy. Od czasu do czasu miło jest dostać od małżonka liścik z wiadomością: „Kocham Cię bardzo”.

Kabaretki

Autor: Amazing Girl
Źródło: http://amazinggirl.pl
Starajcie się dbać o dobro drugiej osoby. Pamiętajcie, aby od czasu do czasu zaskakiwać się czymś przyjemnym – przynieść podarunek bez okazji, zorganizować wspólną wycieczkę , wybrać się na basen, do teatru czy do restauracji. Może warto rozważyć przygotowanie dań razem z małżonkiem? Na pewno wspólne „gotowanie” będzie przyjemniejsze niż sytuacja, gdy sfrustrowana kobieta stawia mężowi obiadek na stole. Jak możemy uatrakcyjnić sferę intymną?

Szczerze mówcie o swych pragnieniach i fantazjach miłosnych. Pomyślcie o skorzystaniu z gadżetów erotycznych czy o afrodyzjakach. Pomóc mogą kabaretki, ponętne pończoszki, bądź też inna niezwykle kobieca bielizna w Amazing Girl.

W miarę upływu lat zmniejsza się poziom zadowolenia.

Jeśli czytasz ten artykuł, to z pewnością jest on dla Ciebie niesamowicie pasjonujący. Tu również jest notka spod linku (https://cudmoda.pl/), która posiada równie ciekawe tematy.

Jest to naturalny etap. Wzrasta poczucie ograniczenia swobody, a fascynacja erotyczna zmniejsza się. Pary wówczas niejednokrotnie wybierają proste rozwiązanie – rozstanie. Wygasło uczucie, zatem nie warto się starać. W jaki sposób można przeciwdziałać rutynie ? Wracajcie do miejsc, w których się spotykaliście w czasie pierwszych randek. Przyzwólcie sobie za sobą zatęsknić. Najlepszym sposobem na wzrost apetytu jest głód. W nagrodę bielizna erotyczna z pewnością nie zaszkodzi żadnej ze stron.

Podejmujcie wspólne aktywności, zróbcie remont mieszkania albo grajcie w karty. Wspólnie spędzany czas zawsze zbliża do siebie. Nie każcie domyślać się partnerowi, o co wam chodzi. Partner nie może odgadnąć czego aktualnie oczekujecie. Pracujcie nad komunikacją w związku. Prawdomówność to podstawa. Słyszcie, nie tylko słuchajcie. Nauczcie się negocjować. Modyfikujcie swe nastawienia . Wiele zależy od naszych wyobrażeń o szczęśliwym związku. Chęć utrzymania małżeństwa warunkuje motywację do szukania porozumienia i znoszenia niewygód.

Przede wszystkim umiejcie docenić bliskość ukochanej osoby oraz zadbajcie o swój rozwój osobisty, bowiem będąc szczęśliwym z samym sobą, łatwiej wam będzie cieszyć się ze związku.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*