Przygotuj się na perfekcyjną randkę! Jak się zachować by ustrzec się przed wtopą!

Umawiając się na randkę pragniemy aby był to czas spożytkowany jak najmilej, a my sami chcemy wyglądać jak najładniej. Na randce w końcu nie tylko nasza aparycja będą oceniane, ale także to jak pachniemy czy jak się zachowujemy.

perfumy Hugo Boss

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotuj się na perfekcyjną randkę

Na randce musisz wyglądać olśniewająco. By otrzymać taki rezultat wyłoń ze swojej garderoby jakiś zmysłowy zestaw – najlepiej by była to czerwona sukienka, a do niej dopasuj czarne buty na obcasie. Nie zapominaj akcesoriów, np. gruby srebrny wisior i dopasowane do niego kolczyki. Zanim wbijesz się w sukienkę zadbaj się o dobre samopoczucie – zrób długą kąpiel, zrelaksuj się, skorzystaj z mleczka do ciała. Im lepiej będziesz się czuła w swoim ciele, tym większa będzie potem Twoja pewność siebie. Pewność w siebie jest cechą wysoce cenioną przez płeć przeciwną. W trakcie spotkania tak samo istotny jest dobry humor, który z pewnością poprawi nasz nieskazitelny wygląd. Skoro mamy już makijaż – make up ślubny i odpowiedni strój, pora na włosy – sprawdź kompletną propozycję pod adresem.

Jeśli interesuje Cię prezentowany artykuł, to bardzo dobrze, gdyż ten opublikowany poniżej (http://www.smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-trojmiasto/) także ma równie ważne informacje – nie zwlekaj, tylko przeczytaj go.

Zatroszcz się o swoje włosy stosując preparaty poprawiające ich wygląd. Następnie zepnij je w popularne uczesanie – dużo inspiracji i sposobów ich wykonania znajdziesz w sieci. Wytypuj najlepszy zapach, choćby chloe chloe (panom proponujemy tymczasem hugo boss szary), i jesteś gotowa do wyjścia! (murad kremy)

W jaki sposób się zachowywać by pozytywnie wypaść na randce

Pamiętaj by pozostać sobą. Nikt nie przepada za zrzędami, postaraj się unikać tematów, które wywołują w Tobie niezadowolenie. By być postrzeganą jako dobry rozmówca nie zapominaj, że rozmowa toczy się między dwiema osobami – są momenty w których należy dopuścić drugą osobę do słowa, jak również aktywnie ją wysłuchać, potem dopiero wyrazić osobiste zdanie.

Odstaw smartfona do torebki, zabawa nim może być odczytana jako wyraz znudzenia rozmówcy. W czasie równości kobiet i mężczyzn wypadałoby zaproponować zapłacenie za siebie, czy to w restauracji czy innym punkcie – (Tigerandbear). Zdecydowanie nie należy opowiadać o swoich przeszłych partnerach, nikt nie lubi słuchać o swoich przeciwnikach lub zauważyć, że jego ewentualna wybranka wciąż rozpamiętuje przeszłe relacje. Nie dyskutuj również zarobków, skup się na wspólnych hobby, tematach, które mogą was zjednać.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*