W jaki sposób da się połączyć użyteczność z pięknem rzeczy?

Dzisiejsza rzeczywistość jest kolorowa i zróżnicowana. Przypomina trochę duży obiekt handlowy bądź targowisko, gdzie mamy do wyboru bardzo wiele możliwości i jedynie od nas samych zależy w którym kierunku podążymy. Kładziemy współcześnie znaczny nacisk na indywidualność. Coraz bardziej szukamy czegoś, czym by można wyróżnić się spośród tłumu. Można to osiągnąć na parę sposobów, między m.in. poprzez akcentowanie swej inności oryginalnym ubiorem lub niespotykany wyglądem (tatuaż bądź coś równie niecodziennego aby nas zapamiętano). Niestety, okoliczności zmieniają się dynamicznie.

ceramika

Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com

To, co tydzień temu było jeszcze atrakcyjne, dzisiaj już takim nie jest zaś zachowania dawniej niedopuszczalne dzisiaj są już dopuszczalne. Zmiany społeczne również pogłębiają chaos. Efektem tego są skrajne filozofie. Jedna z nich mówi w skrócie: „im skromniej tym lepiej”, druga odwrotnie, streszcza się w zdaniu: „im więcej posiadasz tym jesteś sprawniejszy, atrakcyjniejszy”. Naturalnie między takimi skrajnymi postawami jest całe mnóstwo nastawień pośrednich. Przykładem może być wyszukiwanie przez nabywców renomowanych, solidnych firm jakie zapewniają rękojmię stabilności i przewidywalności a równocześnie otwartość na nowe idee.

Szukasz podobnych wiadomości na omawiany tutaj temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej dieta pudełkowa pszczyna a przekonasz się, że to było niezwykle łatwe.

Jedną z tychże firm jest Rosendahl, marka z tradycjami słynna na całym świecie. Jest to jedna z najstarszych fabryk ceramiki.

Jeśli opublikowana w tym artykule wykładnia Cię przekonuje, to poznaj dodatkowo inne wypowiedzi na temat, który został podniesiony w tym poście.

Dla marki tworzyli najbardziej sławetni projektanci. Gdy więc chcemy zaprezentować światu nasz status społeczny, pożądamy być nowocześni ale zarazem zaznaczyć że tradycja jest dla nas ważna produkty Przedmioty Rosendahl są dla nas w sam raz – są piękne, uchodzą za stylowe i luksusowe.

ceramika

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Gdyby nie wystarczyła nam przepiękna porcelana tworzona w sposób tradycyjny i pragnęlibyśmy jeszcze jakiegoś ekskluzywnego, luksusowego przedmiotu użytkowego, poleciłbym produkty firmy Nextime. Są to wyszukane najnowocześniejsze zegarki, które nie tylko wskazują godziny ale są równocześnie małymi dziełami sztuki współczesnej. Teraz przenigdy się nie spóźnimy, a czasomierze Nextime zaspokajają nasze potrzeby estetyczne i umiłowanie piękna W erze telefonów komórkowych czasomierz spełnia rolę bardziej biżuterii aniżeli przedmiotu użytkowego, stąd jego wygląd jest tak znaczący.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*