Jakim sposobem umeblowanie sklepu może wpłynąć na wyniki sprzedaży, podstawowe odmiany regałów sklepowych.

Zwiększająca się liczba osób prowadzących swój sklep jest świadomych tego, jak istotną rolę będą odgrywać w nim dobrze dobrane meble. Wielu klientom jak i właścicielom może się wydawać, że jakie to będzie miało znaczenie, regał to regał, ważne aby wszystko mogło się na nim zmieścić. Lecz w praktyce całkowicie inaczej to wygląda, potwierdzają to wieloletnie badania, wykonane przez największych specjalistów którzy się zajmują tego typu tematami.

regał sklepowy

Autor: Trace Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Wielokrotnie udowodniano, że odpowiednie zaplanowanie powierzchni sklepu i zastosowanie właściwie dobranych regałów może powiększyć obrót nawet o kilka procent. A że czasami są to procenty, które decydować mogą o tym, czy dany sklep poradzi sobie na rynku, to właściciele na pewno powinni pochylić się nieco głębiej nad tym aspektem i w razie konieczności wykonać niezbędne zmiany. Czasami dużo nie trzeba, bo wystarczy lekko przestawić regały sklepowe, w nieco inny sposób ułożyć produkty czy zaplanować odpowiednie ścieregały (przejrzyj stronę -> regały drive-in) niekiedy do zmiany będzie całościowe wyposażenie, ale może to być konieczna inwestycja, aby jakieś miejsce mogło dalej funkcjonować.

W większości sklepów od samego początku widać parę różnych typów mebli i wyposażenia. Rzecz jasna najwięcej powierzchni zajmują przeważnie regały, na jakich wykładane są towary. Odpowiednio zaplanowany regał w odpowiedniej kolorystyce może w dużym stopniu podnieść sprzedaż, dlatego też warto przy jego wyborze sięgnąć do wiedzy, która już wiele lat temu została przez kogoś opracowana.

Bardzo Ci się spodobał przedstawiony artykuł? Jeśli tak, to sprawdź także praktyczne materiały (www.karpatkebab.pl/menu), które posiadają pokrewne informacje na opisywany temat – jeśli masz ochotę, to zbadać kliknij tutaj!

Ważną rolę w sklepach spożywczych odgrywają regały chłodnicze, to w nich układa się produkty nabiałowe, wędliny, ryby i wiele innych towarów wymagających przechowywania w obniżonej temperaturze (więcej na ). Regały chłodnicze oferowane są w wersjach otwartych i z drzwiczkami, mają też bardzo różnorodną konstrukcję, więc powinno się je każdorazowo dobierać do danego sklepu. Wybór ten można od razu połączyć z kupnem zamrażarek, te z kolei są niezbędne do przechowywania mrożonek, lodów, a także mięs i ryb, wszystkie te produkty wymagają odpowiednio niskiej temperatury poniżej zera.

Write a Reply or Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*