Gdy działająca reklama w większym mieście, to wyłącznie w formie Telebimów!

Telebimy są urządzeniami ostatnio niezwykle często używanymi. Są to ekrany, najczęściej o dużej powierzchni, wyświetlające obrazy wielobarwne. Składają się one z małych diod LED. Tak zwana reklama na ledach jest niezwykle często używanym rodzajem reklamowania. Sposób ten jest bowiem jednym z najnowocześniejszych, ze względu na zastosowaną technologię. Telebimy w większości przypadków spotykane są w większych miastach, a im bardziej rozległy ośrodek, tym więcej się takich urządzeń spotyka.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Ponadto ta forma reklamy dociera często do miast mniejszych. Przykładowo telebim w Cieszynie znajduje się przy największym rondzie miasta. Jest więc zlokalizowany dobrze z uwagi na widoczność reklamy.

Telebimy na terenie kraju

W kraju obecnie coraz znaczniejsza liczba przedsiębiorców wybiera reklamę z użyciem telebimów. Metoda ta jest coraz bardziej popularna także z uwagi na fakt, że coraz większą liczbę firm stać na tę metodę reklamy. Można zaobserwować również, że na urządzeniach tych umieszcza się reklamy (pozostałe informację dostępne będą tu) o bardzo różnej zawartości i z różnych dziedzin.

Telebimy w mieście

Źródło: www.medas-media.com.pl

Przykładowo telebim w Bogatyni jest czymś, co można już spotkać, ale ciągle raczej rzadko. Niewielkie miasta nierzadko posiadają jedną lub dwie reklamy tego rodzaju, tendencja do wykorzystywania ich jednak cięgle wzrasta. Podobnie kwestia przedstawia się po wyszukaniu na stronach internetowych hasła „telebim w Olecku”. Przyrządów tego rodzaju jest w tym mieście zaledwie kilka.

Zasady i ograniczenia

W związku z stosowaniem telebimów związanych jest niejednokrotnie wiele kontrowersji i wątpliwości. Niektóre z nich wiążą się z rzeczami pokazywanymi przez reklamy wielkoformatowe. Zdarza się bowiem niejednokrotnie, że reklamy te prezentują treści obraźliwe lub o zabarwieniu erotycznym. Czasami także zlokalizowanie reklam może wydawać się niestosowne, przykładowo w sąsiedztwie obiektów sakralnych.

Rozmieszczenie telebimów określone jest przez specjalne zapisy prawne. Ich odległość od ulicy jest na przykład ściśle ustalona, by światło nie oślepiało uczestników ruchu. O zapotrzebowaniu na tę formę reklamy może świadczyć powszechność fraz takich jak „reklama na ekranie LED w Bytomiu ” na stronach internetowych.

Write a Reply or Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*