Z jakich powodów właściciele potężnych firm bądź zakładów produkcyjnych wybierają na zakup reklam zewnętrznych

Kreatywność w poszukiwaniu zatrudnienia bywa jak najbardziej wskazana. Niektórzy bezrobotni stają na wysokości zadania i biją rekordy Guinnessa w tej dziedzinie życia. Kogo zniechęciły standardowe sposoby poszukiwania pracy, ten ucieka się do bardzo nieoklepanych rozwiązań.

Billboard

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
A jednym z nich okazuje się wynajęcie bilbordu w centrum dużego miasta z nie mniej olbrzymim plakatem wychwalającym umiejętności potencjalnego kandydata do pracy. Jednak hasła billboardy Jelenia Góra nie wpisują w sieć bezrobotni, lecz głównie właściciele bądź menedżerowie wielkich korporacji, ponieważ to oni posiadają wystarczająco dużo funduszy pieniężnych, aby zapłacić za taką reklamę. Aby reklama outdoorowa przyniosła spodziewane efekty, stworzone plakaty należy umieścić co najmniej w kilkunastu najbardziej gwarnych zakątkach miast bądź przy drogach wylotowych.

Im częściej reklama będzie dostrzegalna, tym większa będzie jej skuteczność. Skoro za wydajnością stoi niemała liczba reklam umieszczonych na billboardach, to i jednocześnie wzrosnąć muszą koszty ich realizacji, więc reklamy outdoorowe, a ściślej rzecz ujmując bilbordy, są dostępne jedynie dla tych, którzy po prostu są majętni, czyli w omawianym przypadku dla potężnych rodzimych bądź zagranicznych korporacji. Kto jednak wątpi w efektywność reklamy na bilbordach, ten pomyśli o telebimach.

Chciałbyś poznać coś równie ciekawego? Ekstra, ta strona www niewidzialne ogrodzenie dla psa z pewnością okaże się dla Ciebie pożyteczna, gdyż znajdziesz na niej wiele tego typu informacji.

To kompletnie nowy nośnik, który ponoć jest o dużo bardziej skuteczny niż te znane od lat formy promocji. Być może z upływem dekad np. wyrażenie billboardy Jarosław stanie się prawie nieznane, bo zostanie ono najprawdopodobniej wyparte przez jeszcze obecnie nieznane nośniki reklamy.

billboard reklamowy na ścianie budynku

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama outdoorowa okazuje na tyle wszechobecna, że pobocza ulic ojczystych miejscowości usiane bywają kolorowymi plakatami. A jeżeli wpisać w wyszukiwarkę frazę billboardy Jelenia Góra – billboardy w jeleniej górze, to otrzyma się listę przynajmniej paru agencji reklamowych, które w swej ofercie usługowej mają taką właśnie pozycję. Zresztą ten spis możliwych form promocji na nich się nie kończy.szczegóły w serwisie apdmarket.pl apdmarket.plW końcu promować się chcą nie tylko korporacje zatrudniające wielu pracowników, ale również te lokalne przedsiębiorstwa. Ich dyrektorzy z pewnością będą zainteresowani może nie tyle billboardami bądź telebimami, ile najzwyklejszymi banerami. Kto ma zakład szewski położony w oficynie starej kamienicy, ten bywa zmuszony pomyśleć o dosyć sporej tablicy informacyjnej, która pokieruje zdezorientowanych usługobiorców.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*