Ledy skuteczniejsze niż billboardy

Wielość reklam, jakie kuszą kierowców przy drogach w całej Polsce sprawia, że stajemy się obojętni na hasła reklamowe krzyczące do nas z przydrożnych billboardów. Uczestnicy ruchu drogowego zgodnie twierdzą, że szyldy, tablice i billboardy zaśmiecają krajobraz Polski i przez swą mnogość stają się nieskuteczne. Nową formą reklamy, która ma coraz więcej klientów, jest reklama na leadach.

Miasto, ekran LED

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Badania naukowców udowadniają, że ta forma reklamy, z powodu tego, że przekazywane treści są podświetlane i ruchome, okazuje się ośmiokrotnie bardziej zauważalna dla kierowców. Telebimy ledowe są coraz większe i nowocześniejsze a to, że mogą one wyświetlać kilka spotów zwiększa ich skuteczność i sprawia, że nie są statyczne.

Reklamy tego rodzaju mogą mieć formę tablic tekstowych lub graficzno-tekstowych, co jest idealnym nośnikiem reklamy w przypadku restauracji, zajazdów, stacji benzynowych rato (zobacz więcej szczegółów) aptek, oraz postać telebimów. Coraz częściej są mamy z nimi do czynienia podczas koncertów i wydarzeń sportowych, bo umożliwiają transmisję online wydarzeń dla osób, które np. nie są na stadionie, tylko w strefach kibiców. Pauzy w transmisji to dogodna okazja na emisję spotów, które dzięki wciąż unowocześnianej technologii są profesjonalne i dynamiczne.

Nośnik naszej reklamy wyszukajmy, wrzucając w wyszukiwarkę hasła z pożądaną dla nas lokalizacją jak: promocja Cieszyn, reklama Bogatynia, lub wystukując bardziej wyszukaną frazę typu reklama na ekranie led Łódź. Otrzymamy spis firm, które mają telebimy w konkretnych lokalizacjach, niekiedy w danym mieście jest kilka tego typu lokalizacji i przy pomocy Sieci wybierzemy tę, która najbardziej nas interesuje – przy często uczęszczanej drodze, supermarkecie raty (zobacz zweryfikuj te opinie) w ważnym miejscu miasta. Skorzystajmy z dobrodziejstw sieci i przedstawmy ofertę naszej firmy w sposób dynamiczny, nie tracąc pieniędzy na statyczny billboard, którego mało potencjalnych klientów zauważy.