Pakowanie przedmiotów w firmie przy pomocy różnych produktów takich jak: foli bąbelkowej, taśm itp.

Od dłuższego czasu pracuje w firmie reklamowej jako pracownik biurowy. Generalnie rzecz ujmując robię tam wszystko, jednakże id jakiegoś czas głównie do moich obowiązków należy przygotowywanie paczek do wysyłki. W tym oczywiście należy uwzględnić pakowanie. Nie zależnie od tego czy wysyłam długopisy reklamowe, czy innego rodzaju gadżety, zawsze przez moje ręce przechodzą opakowania.

Rozmiary paczek czasami różnią się wielkością, a więc warto mieć zawsze przygotowane opakowania np.

Zaabsorbował Cię taki artykuł i chcesz odnaleźć pokrewne informacje? Kliknij więc ten odnośnik oraz zobacz więcej porad na stronie!

foliowe o różnych wielkościach . Z racji tego, że nigdy nie wiem jaki rozmiar na dany dzień będzie mi potrzebne.

sterta papierów

Autor: Petra
Źródło: http://www.flickr.com

W tym celu szef zamawia po kilka lub kilkanaście sztuk różnych wielkości opakowań. Wtedy mam pewność, że będę miała w czym wysyłać paczki do klientów.

Wiadomo przecież, że jeżeli traktuje się klienta poważnie to powinno się wysyłać profesjonalnie zapakowane paczki, a nie owinięte byle czym, bo to poniekąd może zniechęcić klienta do naszych usług. Raz dostaliśmy taką paczkę śmiesznie zapakowaną, czyli poowijaną w różne folie, czy kartony. Trochę z koleżanką śmiałyśmy się z tego jak to odpakowywałyśmy, ale była to paczka od klienta, który najwidoczniej nie zaopatruje się w takie opakowania – , bo i po co.

Czy zajmują Cię podobne wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej tego rodzaju opisów opracowano na naszej nowej stronie. Zapraszamy!

Nie spodziewał się, że będzie musiał odesłać przesyłkę i tyle szczęścia, że miał jakieś kartony i na tyle folii bąbelkowej, aby przesyłka dotarła do nas w całości. Dlatego ja cieszę się, że nasz szef zamawia takie opakowania do naszej firmy i nie muszę się martwić jeżeli chodzi o pakowanie paczek, ponieważ biorę sobie z zaplecza takiej wielkości opakowanie jakiej mi potrzebne i przez to oszczędzam czas.