Tłumaczenie unikalnych języków z biurem tłumaczeń

Biuro tłumaczeń posiada bogatą gamę usług Oferta tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych, tłumaczeń przysięgłych – przeznaczona jest zarówno dla partnerów biznesowych i instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Parce nad tłumaczeniem zaczynają się gdy zleceniodawca przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Nasze usługi tłumaczeń pisemnych przysięgłych mogą odbyć się w dwóch trybach: ekspresowym i normalnym.

tłumacze

Autor: TED Translators
Źródło: http://www.flickr.com

Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia odbywa się w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a tłumaczone jest więcej niż pięć stron dziennie. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną oferta tutaj > sprawdź to – http://www.logintrade.pl/ kliknij poniższy link: oferta tłumaczeń.

Grupa języków, którymi się trudnimy stale się powiększa. Obecnie nasza oferta obejmuje zarówno języki pozaeuropejskie jaki i europejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, francuski, rosyjski, chorwacki, grecki, macedoński, ukraiński, arabski, koreański. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: ekonomia, bankowość, architektura, prawo,strony www.

Czy interesują Cię prezentowane tematy? Jeżeli tak, to odszukaj więcej tu (http://www.instagram.com/goodcaffeine/) i odnajdź więcej informacji na ten temat – z pewnością będą bardzo wciągające.

Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.

Do zespołu biura tłumaczeń należą wykwalifikowani lingwiści o bogatym doświadczeniu zawodowym. Wszyscy nasi tłumacze kierują się dewizą „Optimo modo”, dlatego pomagamy rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy dotyczące tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę – .