Wydrukuj ulubiony obraz bądź fotografię na płótnie i ciesz się wspaniałą pamiątką

Jeżeli nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiego, idealnym rozwiązaniem będzie podarowanie jego ulubionego zdjęcia bądź obrazu w dużej skali. Takie duże fotografie można zawiesić na ścianie- będzie to na pewno świetna pamiątka dla solenizanta.

tusze

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najlepszy efekt otrzymuje się drukując wybrany obraz na płótnie. Wydruk na płótnie wyglądem przypomina malowany obraz (zobacz: fotografie na płótnie). Metodę tą wykorzystuje się także podczas tworzenia replik obrazów. Do drukowania używane jest płótno bawełniane przypominające z wyglądu prawdziwe płótno malarskie. Żeby dane zdjęcie zostało nadrukowane, należy wcześniej przygotować plik obrazu, aby format a także rozdzielczość zgadzała się z preferowaną przez firmę. Wydruk na płótnie zdjęć ze ślubu lub ulubionej grafiki i zawieszenie ich na ścianie w mieszkaniu będzie wspaniałym dodatkiem wnętrza i z pewnością zwróci uwagę przybyłych gości. Cudownie jest mieć wielkoformatową pamiątkę z najpiękniejszych momentów w życiu.

Decydując się na drukowanie na płótnie, warto od razu pomyśleć czy potrzebujemy również ramy do obrazu (zobacz: ramy drewniane). W domach urządzanych w modernistycznym stylu umieszczanie fotografii bądź obrazu w ramce nie jest konieczne. Można też zakupić prostą ramę, która doskonale wpisze się w styl, w jakim urządzane jest mieszkanie. Ramy drewniane z fragmentami rzeźbionymi sprawdzą się w mniej nowoczesnych stylizacjach.

Zdecydowanie częściej stosowane są do obramowania luster, gdyż są one dosyć odznaczającym się dodatkiem. Warto więc na początku zastanowić się jakiego rodzaju rama będzie pasowała do stylu mieszkania. Jeżeli planujemy w najbliższym czasie zmianę koloru ścian w domu dobrze jest zakupić ramę w nie odznaczającym się kolorze, tak żeby potem także pasowała do nowego koloru pomieszczenia. Oszczędzi nam to dodatkowych kosztów związanych z wymienianiem ramy. W zależności od tego jak skomplikowany będzie wzór, ramy drewniane mogą czasami kosztować więcej niż sam wydruk na płótnie.

Warto wybrać firmę, która profesjonalnie zajmie się drukowaniem obrazu lub fotografii – polecamy www.twoja-galeria.eu/. Ważne jest aby wydruk był trwały, barwy były wyraźne i nie ulegał prędko blaknięciu pod wpływem promieni słonecznych. Obraz będzie istniał kilka lat i każdego dnia cieszył oczy bliskiej osoby.