Jak to jest prowadzić małe przedsiębiorstwo? Wiedzą o tym najbardziej Ci, którzy mają własne związane z tym doświadczenia. Pozytywne i negatywne doświadczenia

Większość z nas prowadzi małe przedsiębiorstwa. Nie posiadamy jakichś wielkich ambicji, pragniemy po prostu normalnie funkcjonować, chcemy być panami swojego losu. Wielu z nas ma tę świadomość, iż mając działalność gospodarczą nie się nad sobą szefa, jednak nie oznacza to, że jest cudownie. Każdy, kto ma działalność gospodarczą, wie jak jest.

Prowadzenie w naszym kraju firmy, choćby jednoosobowej przysparza wiele niespodzianek, rozczarowań i zdenerwowań. No cóż, nie jesteśmy tak zamożnym i cywilizowanym krajem, jak Wielka Brytania, więc stan ten niestety będzie chyba jeszcze trochę trwał. Jednakże, jak to się mówi „Polak potrafi”, jakoś sobie dajemy radę.

Wielu z nas ma małe firmy, więc korzysta z usług również niedużych podmiotów, jak mała księgowość. To w sumie logiczne, ponieważ nieduże firmy mogą nie dać rady obsługiwać wielkich przedsiębiorstw, tak więc ich grupą docelową są właśnie takie nieduże działalności. Z drugiej strony, małe podmioty bardziej zgodnie się ze sobą dogadują. Jest większa nic porozumienia, bo mały małego zrozumie pod wieloma płaszczyznami.

Jest bardziej korzystny kontakt na linii takich dwóch firm. Wspólnie jest się w stanie ponarzekać na sytuację właściciela firmy, dwie firmy mają dość identyczne kłopoty, takie same jest też współodczuwanie sytuacji.

Księgowość online

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com

To jest bardzo na plus, iż chociaż rynek stale się globalizuje, a małe firmy raczej przegrywają z bardziej zamożnymi graczami, to jest jednakowoż trend, iż małe podmioty odnajdują swoich klientów. Na całe szczęście jest sporo osób – ”wolnych strzelców”, którzy wymagają najprostszej obsługi, nieskomplikowanych procedur i szybkiego, bezproblemowego kontaktu, a taki właśnie znajdą w małej firmie, która na przykład zajmuje się księgowością.

Co niezwykle istotne, tego typu przedsiębiorstwa także prezentują korzystniejsze, bardziej przyjemne stawki za swoje usługi. Skoro wielka firma działa niemal identycznie, lecz dodatkowo trzeba płacić jedynie dlatego, iż jest to właśnie znana firma, to jest nam z tym nie po drodze. Więcej na

Przecież nie liczy się dla nas, iż obsługuje nas ogromna korporacja znana na całym świecie, chcemy mieć odpowiednio wykonaną pracę i żywego człowieka po drugiej stronie, a nie wyższe stawki i ogólną anonimowość. To jest właśnie szansa dla drobnych przedsiębiorców, dla ich działania i możliwości.

Wejdź na nową stronę i czytaj także (https://tborkowski.pl/) następne interesujące wiadomości na ten temat. W razie jakiś zapytań z radością rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Szansa, którą dobrze jesteśmy w stanie wykorzystać.

Write a Reply or Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*