Długoletnia oraz zalecana Kooperatywa Usługowo – Handlowa „Jedność”

Spółdzielnia Usługowo – Handlowa „Jedność” to firma, jaka na rynku działa niesłychanie długi czas, bo swoją działalność poczęła dużo lat temu i w dzisiejszych czasach działa na niezmiernie rozległą skalę przewodząc działalność handlową, gospodarczą i także usługową.

Wysoka jakość produktów

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Firma jednosc zajmuje się poprawianiem oraz ulepszaniem rozmaitych placówek handlowych, dba o dostosowywanie ich do najważniejszych potrzeb swoich Klientów, ponadto dostosowuje je także do dzisiaj obowiązujących standardów Unii Europejskiej. Personel owej firmy ma wysokie doświadczenie i także duże kwalifikacje, wskutek tego wszelki pracownik pracujący dla marki jednosc jest perfekcyjnie przygotowywany do wykonywania swojej pracy i świetnie wywiązuje się z zleconych mu zadań oraz obowiązków.Jednosc w przedsiębiorstwie .Firma zajmuje się wieloma zadaniami, w szczególności proponuje swoim Konsumentom rozliczne pociągające degustacje, intrygujące konkursy czy też liczne promocje, które cieszą się sporą renomą wśród bardzo szerokiego grona Klientów.

Firma oferuje niezmiernie rozległy zestaw mnogich wyrobów cukierniczych oraz piekarniczych, jakie są produkowane tradycyjną metodą, dzięki czemu cechuje je szczególny aromat i doskonały smak. Są one tworzone z mocną starannością, wobec tego zachwycają swoich Klientów wybornym smakiem i czarownym aromatem. Wyrobów firmy jednosc można posmakować na różnorodnych targach promocyjnych czy też podczas imprez lokalnych, właśnie na tego rodzaju wydarzeniach firma dynamicznie poleca swoje wyroby.

Wskazane jest nadmienić o tym, że firma jednosc pozyskała za swoją aktywność i zachwycające wyroby niemało nagród oraz licznych wyróżnień, na przykład w roku 2004 otrzymała ona nagrodę „Złotego Liścia” – była to najważniejsza możliwa do pozyskania nagroda za ekspozycję targową, za to w roku 2008 firma uzyskała certyfikat Śląskiego Znaku Jakości na chleb pszenny. Zobacz więcej ..

To ledwo parę przykładów mnogich nagród oraz wyróżnień, które swoją pracochłonną pracą osiągnęła Spółdzielnia Jedność.

Write a Reply or Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*